Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila Astrid je samostatně stojící památkově chráněná šlechtická usedlost s menším vlastním parkovištěm nedaleko státních lázní. Po dohodě je možné vzít vychovaného psa. Lázeňská kolonáda a autobusová zastávka je cca 10 minut od objektu. V okolí jsou sjezdové, běžecké a sáňkové tratě různé obtížnosti. Jedná se o druhý nejlepší lyžařský areál v republice a zároveň o lázeňské město.
Vybavení a služby
Prvorepubiková vila nabízí apartmány v přízemí a prvním patře s vlastním sociální zařízení a možnost vaření ve vlastní kuchyňce. Samostatné dvou až pětilůžkové pokoje ubytovny se nachází v druhém patře. Na patře je společná jídelna, kuchyň a sociální zařízení. Wi-fi připojení v objektu zdarma. Parkování jednoho auta k obsazenému bytu u objektu. Ski bus karty k zapůjčení u správce Ski bus 5 minut od objektu

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Státní léčebné lázně Sjezdovky a běžecké tratě, sáňková dráha, sedačková kabinková lanovka, bazén, sauna, kino, taneční zábavy, bary, restaurace. Pec pod Sněžkou (15km), Špindlerům Mlýn (30km), Trutnov (18km), Východočeská ZOO ve Dvoře Králové nad Labem (35km).
TOPlist